026-32601

به نام خداوند بخشنده و مهربان

معرفی نت شهر:

سایت نت شهر با هدف ارائه اخبار در حوزه های مختلف و همچنین انتشار مطالب علمی، فرهنگی، آموزشی و ... در برگیرنده زیر مجموعه های فروشگاه، املاک، خودرو، شارژ، اد سیستم، گیم و جستجو می باشد که قصد دارد با ارائه خدمات طراز اول به سایتی مبدل گردد تا از آن طریق کاربران اینترنتی بتوانند کلیه نیازهای خود را به صورت آنلاین مرتفع سازند.

معرفی خودرو نت شهر

با فراگیر شدن بیش از پیش اینترنت و خدمات آنلاین در ایران، این نیاز احساس شد تا سایتی طراحی گردد که از آن طریق کاربران بتوانند انواع خودرو و وسائط نقلیه را به صورتی فراگیر در معرض دید کاربران اینترنتی که به دنبال خرید خودرو هستند قرار دهند.
سایت خودرو نت شهر اولین سایتی نیست که در حوزه خرید و فروش وسائل نقلیه به صورت آنلاین به ارائه خدمات می پردازد اما این در حالی است که بسیاری از نقاط ضعف دیگر سایت های مشابه در این سایت رفع گردیده که از آن جمله می توان به پنل مدیریتی متمایز برای کاربران، بهره مندی از تجربه کاربری بهینه، قابلیت جستجوی پیشرفته بسیار قوی، ارائه خدمات مرتبط با خودرو و همچنین ارائه محصولات مرتبط با خودرو، اخبار خودرو و بسیاری مزیت های دیگر اشاره نمود.
سایت خودرو نت شهر اولین سایتی نیست که در حوزه خرید و فروش وسائل نقلیه به صورت آنلاین به ارائه خدمات می پردازد اما این در حالی است که بسیاری از نقاط ضعف دیگر سایت های مشابه در این سایت رفع گردیده که از آن جمله می توان به پنل مدیریتی متمایز برای کاربران، بهره مندی از تجربه کاربری بهینه، قابلیت جستجوی پیشرفته بسیار قوی، ارائه خدمات مرتبط با خودرو و همچنین ارائه محصولات مرتبط با خودرو، اخبار خودرو و بسیاری مزیت های دیگر اشاره نمود.
علاوه بر این صاحبین خودرویی که تمایل دارند خودرو ایشان به نحو مؤثرتری در معرض دید کاربران سایت قرار گیرد می توانند با پرداخت حق عضویت به صورت ماهیانه از خدمات ویژه بنری سایت خودرو نت شهر نیز استفاده نمایند که این قابلیت سایت در حال حاضر برای مدت محدودی کاملاً رایگان خواهد بود.

شرایط استفاده از سایت خودرو نت شهر:

از کاربران محترم سایت نت شهر تقاضا می گردد پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات سایت خودرو نت شهر، کلیه بندهای شرایط استفاده از سایت را مطالعه نموده و در صورت موافقت با موارد مطروحه اقدام به ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام کاربران در سایت به منزله قبول بی قید و شرط قوانین استفاده از سایت خودرو نت شهر می باشد.

شرایط استفاده از سایت برای صاحبین خودرو:
 1. کلیه کاربران سایت می بایست حداقل 18 سال سن داشته باشند و چنانچه کاربری در سایت ثبت نام نمود این بدان معنا است که ایشان اعلام نموده اند که بالای 18 سال سن دارند.
 2. کاربرانی که اقدام به ثبت آگهی در سایت می نمایند ملزم به ارائه اطلاعات دقیق و واقعی می باشند و بروز هر گونه مشکلی در صورت ارائه اطلاعات نادرست متوجه خود آگهی دهنده بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه نت شهر نخواهد بود.
 3. خدمات آگهی سایت خودرو نت شهر صرفاً جهت استفاده شخصی و همچنین بنگاه های خودرو بوده و استفاده از امکانات سایت به غیر از این موارد خلاف قوانین سایت بوده و پیگرد قانونی دارد.
 4. کاربران به هیچ وجه اجازه تبلیغ خدمات، محصولات و ... را درون آگهی های خودرو نداشته و در صورت مشاهده چنین شرایطی، نت شهر این اجازه را دارا است تا آگهی و حتی حساب کاربری خاطی را مسدود نماید.
 5. نت شهر به هیچ وجه تضمین کننده معامله ای مابین صاحبین خودرو و متقاضیان نبوده و هر گونه ضرر و زیانی که متوجه طرفین باشد نیز از مسئولیت نت شهر خارج است.
 6. صاحبین خودرو با ثبت نام در سایت و انتشار آگهی خودرو خود قبول کرده اند که اطلاعات خودرو ایشان و همچنین اطلاعات فردی صاحب خودرو مثل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره های تماس در معرض دید کلیه کاربران قرار خواهد گرفت. در ضمن سایت نت شهر این اجازه را دارا است تا به منظور اهداف تحقیقاتی، خدمات بهتر به کاربران و توسعه بازار از این اطلاعات استفاده نماید. علاوه بر این آگهی دهندگان قبول دارند که اطلاعات ایشان ممکن است توسط افراد سودجو و مجرمین سایبری قرار گیرد که در این رابطه کلیه مسائل احتمالی متوجه خود آگهی دهنده بوده و نت شهر در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.
 7. کاربران با ثبت آگهی حق امتیاز نمایش آنلاین آگهی را به سایت نت شهر می دهند. در ضمن سایت نت شهر این حق را دارا است تا بدون اطلاع قبلی اقدام به ویرایش و یا حذف آگهی در صورت وجود مغایرت با شرایط ثبت آگهی، حذف تصاویر نامناسب آگهی و ... نماید.
 8. با ثبت نام در سایت خودرو نت شهر، کاربران قبول می کنند که به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی اقدام به انتشار مطالب و تصاویر خلاف عرف و شرع، سیاسی، توهین به مذاهب و اقلیت های مذهبی و اقشار مختلف جامعه ننمایند.
 9. کاربران سایت به هیچ وجه نمی بایست آگهی جعلی در سایت قرار دهند که در صورت مواجه با چنین شرایطی، سایت نت شهر این اجازه را دارا است تا بدون اطلاع قبلی اقدام به حذف آگهی و حساب کاربری فرد خاطی نماید.
 10. از آنجا که سایت نت شهر سایتی است که صرفاً با زبان فارسی در معرض دید کاربران قرار می گیرد، از اینرو آگهی دهنده ملزم به نوشتن کلیه اطلاعات آگهی به زبان فارسی بوده و به هیچ وجه از فینگلیش نمی بایست استفاده نمایند. در صورت وجود اطلاعات فینگلیش در آگهی، سایت نت شهر مختار است تا آگهی را منتشر نموده و یا آن را حذف نماید.
 11. لازم به ذکر است که آگهی های ثبت شده ابتدا می بایست به تأیید مدیر سایت رسیده و پس از 12 ساعت از زمان ثبت، آگهی نمایش داده خواهد شد.
 12. آگهی دهنده موظف است کلیه فیلدهای آگهی را پر نموده و نت شهر در ارتباط با انتشار یا عدم انتشار آگهی های ناقص مختار است.
 13. این احتمال وجود دارد که حتی پس از منقضی شدن آگهی، تماس ها و پیام هایی از طرف کاربران برای صاحب خودرو ارسال شود که در شرایطی این چنین هیچ گونه مسئولیتی متوجه نت شهر نخواهد بود.
 14. درج هرگونه لینک به سایر سایتها ممنوع است.
 15. درج هرگونه آگهی و فعالیت مخالف با قوانین و مقررات کشور ممنوع است.
 16. لازم به ذکر است شرایط استفاده از سایت در طول زمان ممکن است دست خوش تغییر گردد. از اینرو ادامه استفاده از خدمات سایت پس از ثبت نام به منزله قبول شرایط جدید نیز می باشد.
 17. هرگونه تخطی از موارد فوق الذکر تحت حاکمیت قوانین قضایی کشور حل و فصل خواهد شد.
سایر شرایط استفاده از سایت برای متقاضیان خودرو:
 1. امکان ارسال آگهی به دوستان فقط جهت اطلاع رسانی است و نباید برای مقاصد غیر قانونی از جمله آزار و اذیت دیگر افراد و ... مورد استفاده قرار گیرد.
 2. کاربرانی که به دنبال خودرو هستند صرفاً می بایست از اطلاعات آگهی ها در جهت پیدا نمودن خودرو استفاده نموده و به هیچ وجه اجازه استفاده غیر از آگهی ها را ندارد و افراد خاطی از طرف صاحبین خودرو می توانند مورد پیگرد قانونی قرار گیرند.
 3. قیمت های ذکر شده در آگهی ها نظر شخصی آگهی دهنده بوده و سایت خودرو نت شهر در این رابطه نقشی ایفا نمی کند.
سایر شرایط استفاده از سایت:
 1. کلیه حقوق سایت خودرو به سایت نت شهر تعلق دارد و هر گونه استفاده از اطلاعات سایت مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 2. هرگونه کپی برداری و استفاده از طرح سایت ممنوع می باشد.
 3. نت شهر متعهد می گردد هیچ یک از اطلاعات کاربران خود را در اختیار وب سایت یا موسسه دیگری قرار ندهد.
سپردن وسیله نقلیه جستجوی وسیله نقلیه
سپردن اتومبیل جستجوی اتومبیل
جستجوی وسائل نقلیه
جستجوی اتومبیل
سپردن وسائل نقلیه
سپردن اتومبیل
درباره ما شرایط استفاده از سایت نقشه سایت تماس با ما